Home Uncategorized Arben Gashi: Hajde ta zgjedhim presidentin, pastaj shkojmë në zgjedhje

Arben Gashi: Hajde ta zgjedhim presidentin, pastaj shkojmë në zgjedhje

121
0

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi, ka thënë në emisionin Pressing se janë vetëm katër muaj afat që të zgjidhet çështja e presidentit të Kosovës.

Ai po ashtu kërkon që të zgjidhet kjo çështje para se të shkohet në zgjedhje.

“Hajde ta zgjedhim presidentin, pastaj shkojmë në zgjedhje.

Kemi katër muaj që të zgjidhim këtë punën e presidentit dhe dalim nga kjo situatë”, shtoi ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here