Home Uncategorized Soni Malaj provokon me gjoksin

Soni Malaj provokon me gjoksin

79
0

Soni Malaj u shfaq atraktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme mirëpo rrallë e shohim të shfaqet provokuese.

Së fundmi si rrallë herë ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet tejet atraktive. Bluza që këngëtarja e ka veshur i zbulon shumë, saktësisht gjoksin.

Soni duket e transformuar për shkak të grimit dhe ka pranuar komente pozitive nga fansat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here