Home Uncategorized Kaq shumë i ka formësuar vithet Dafina Zeqiri

Kaq shumë i ka formësuar vithet Dafina Zeqiri

173
0

Prej fillimit të karrierës ka arritur të jetë mjaftë e kërkuar nga publiku shqiptar.

Duke ruajtur cilësinë dhe bukurinë që e posedon, bukuroshja ka bërë të ketë rreth vetes mijëra ndjekës, shkruan “Kosovarja”.

Ditëve të fundit vëmendje të madhe mori pas ‘sherrit’ me Taynën të cilën duket se i kanë shkëputur kontakte, e që një kohë konsideroheshin mike të mira.

Ajo i kushton vetes mjaftë kohë duke ushtruar në palestër, me ç’rast ka arritur të ketë një trup që shumica e femrave e ëndërrojnë.

Këtë e ka treguar edhe me publikimin e fundit në llogarinë e saj, duke shfaqur të pasmet bombastike në pasqyrë.

Edhe përkundër viteve, ajo po arrin të jetë e freskët dhe mjaftë IN.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here