Home Uncategorized Aktorja e njohur infektohet me Covid-19

Aktorja e njohur infektohet me Covid-19

92
0

Irmak Unal ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram, se ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Në një video të shpërndarë nga aktorja, ajo shprehet se është në izolim. Irmak tregon se gjatë gjithë verës është kujdesur të zbatoj masat anti-covid, por fatkeqësisht ajo është rikthyer në Stamboll dhe e ka marrë Covidin nga një mikeshë.

“Jam duke luftuar me koronavirusin prej katër ditësh. Them po luftoj sepse është një luftë e vërtetë. Faleminderit Zotit sot ndihem pak më mirë. E kam kaluar të gjithë verën duke u treguar e kujdesshme. Jetova në një vend komplet të izoluar në Bodrum.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here