Home Uncategorized ‘Shac a je qu’: I dashuri i aktores Adriana Matoshi publikon një...

‘Shac a je qu’: I dashuri i aktores Adriana Matoshi publikon një video qesharake

276
0

Pasi bëri publike lidhjen me afrikanin 21 vjeçar, Keith Groenveld, Adriana Matoshi u bë tema më e përfolur në media, rrjete sociale e kudo tjetër, shkruan Gazeta Metro.

Mosha e tij dhe diferenca prej 19 vitesh që ka me aktoren ishte një nga ‘pikat më të nxehta’ të kësaj lidhje.

Derisa çifti pranuan publikisht dashurinë për njëri tjetrin në një emision, videoja ‘u vërshua’ nga komente të ndryshme.

Groenveld si duket ka mësuar mjaftueshëm fjalë shqip, ndërsa ka postuar një video në TikTok me një nga videot që u bë virale në vend. Më poshtë kuptoni se për çfarë bëhet fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here