Home Uncategorized Kujt po ia lë djalin Majlinda gjatë udhëtimeve luksoze

Kujt po ia lë djalin Majlinda gjatë udhëtimeve luksoze

115
0

Majlinda Zeka është fytyrë mjaftë e njohur për publikun shqiptar, e kjo e tëra falë lidhjes me reperin kosovar Majk.

Dyshja kanë një djalë shkaku i të cilit ende vazhdojnë të kenë kontakte, edhe pas ndarjes, shkruan “Kosovarja”.

Majlinda një nënë beqare por mjaftë seksi vazhdon të jetojë një jetë luksoze duke vizituar vende të bukura e përrallore.

Në këto udhëtime me vete nuk e mer djalin, dhe zgjohet kureshtja athua kujt ia lë atë?

Ajo po vazhdon të ruaj komunikimin përmes “Facetime”, ku së fundmi ndau një imazh duke biseduar më të.

A është gjest i mirë ky?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here