Home Uncategorized Kjo është fytyra e vërtetë e Loredanës e mbushur me shenja e...

Kjo është fytyra e vërtetë e Loredanës e mbushur me shenja e me anke

151
0

Loredana Zefi din mjaftë mirë se si të qëndrojë në krye të medieve rozë, duke bërë paraqitje interesante e mjaftë të habitshme.

Fytyrat publike jemi mësuar ti shohim të kuruara deri në detajin e fundit, e kjo e fundit duket se nuk e ka problem aspak të shfaqet natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Veshjet firmato, veturat luksoze dhe shëtitjet që ajo i bën tregojnë qartë që ajo posedon një pasuri të madhe, të cilën e ka fituar duke iu përkushtuar muzikës.

Çdo këngë e saj shndërrohet në hit, duke u dëgjuar edhe në vende Evropiane, ku shpesh kryeson e para në lista.

Kjo famë e madhe e ka bërë edhe më të guximshme, të shfaqet ashtu si e ka bërë nëna.

Duke fotografuar fytyrën nga afër me shenja e anke, ajo u tregua mjaftë dëshpëruese, ku dallon shumë nga imazhet që pozon me grim të rëndë.

E vërteta qenka se grimi po e bën të dallojë si nata me ditë, ë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here