Home Uncategorized Ja sa e zjarrtë është bërë ish e dashura e djalit të...

Ja sa e zjarrtë është bërë ish e dashura e djalit të presidentit Thaçi (FOTO)

191
0

Drita Stublla ishte në një lidhje dashurie me djalin e presidentit aktual të Kosovës, Hashim Thaçit, pra me Endritin, shkruan “InfoKosova”.

Por, lidhja e tyre shumë shpejt përfundoi.
E vajza e thjeshtë që dikur nuk e njihte askush, u bë shumë e njohur dhe krejt kjo fal lidhjes së saj që pati me Endritin djalin e presidentit Thaçi.

Endriti tashmë ka marrë rrugë tjetër, ndërsa Dritës ish të dashurës së tij, iu ka hap rruga për të qenë një vajzë modele e instagramit.

Drita në profilin e saj në instagram numëron shumë ndjekës dhe për ta ajo çdo ditë pothuaje poston foto nga më të ndryshmet.

Të fundit janë këto foto ku Drita vërtet duket e “zjarrtë” në paraqitje./InfoKosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here