Home Uncategorized I dashuri i Adriana Matoshit i thotë ‘Bye-bye’ Kosovës

I dashuri i Adriana Matoshit i thotë ‘Bye-bye’ Kosovës

126
0

Të premten që lamë pas, u zbului lidhja e aktores shqiptare Adriana Matoshi.

Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith, me të cilin ajo tha se është shumë e lumtur.

Ky i fundit, sot është larguar nga Kosova dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes Instagramit.

Ai shkroi: “Shihemi së shpejti”, duke nënvizuar lokacionin.

Nëse nuk e dini, Keith është afrikan por ka vite që ka jetuar në Belgjikë e së fundmi në Kosovë për të qenë pranë të dashurës së tij.

Në videon e plotë më poshtë keni mundësi të kuptoni shumë gjëra rreth çiftit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here