Home Uncategorized Aida Doci pas martesës hynë në maxhe

Aida Doci pas martesës hynë në maxhe

253
0

Ditë më parë bëri bujë të madhe fejesa dhe martesa e mënjëhershme e Aida Docit.

Këngëtarja kosovare ka kurorëzuar me martesë lidhjen me menaxherin e saj Naser Qelin, shkruan “Kosovarja”.

Çifti u përfolën mjaft shumë për lidhjen e tyre, madje Naseri edhe u morë nga policia për shkak skandalit me njërën prej mediave kosovare.

Së fundmi, Aida është ajo që na bën me dije se nuk është e aftë dhe e zoja vetëm në skenë e këndim, por edhe në kuzhinë e gatim.

Ajo sot ka gatuar një pite, ku meqë rast shkruan: “ Tani thojnë këngëtaret s’dijnë me gatu, qysh s’dijnë’ thotë Aida.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here