Home Uncategorized Afrona Dika nuse për herë të dytë?

Afrona Dika nuse për herë të dytë?

153
0

Modelja e njohur kosovare Afrona Dika arrin të pasqyroj të bukurën dhe të thjeshtën me imazhet e saj të veçanta.

Secilën herë shfaqet më e bukur duke i shtuar kujdes të madhe dhe detajit më të vogël, shkruan “Kosovarja”.

Ajo vitin e kaluar kurorëzojë dashurinë me martesë me këngëtarin Blero, dasmë e cila ende përmendet, për shkak të organizimit madhështor që kishte.

E kur jemi fjala tek martesa, ajo sot si kurrë më parë publikoj një imazh me frizurë e grim të rëndë duke zgjuar kureshtje të madhe.

A po martohet për herë të dytë, apo si qëndron puna e këtij rregullimi?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here