Home Uncategorized Kështu kënaqet ‘Sasa’ me të dashurin afrikan

Kështu kënaqet ‘Sasa’ me të dashurin afrikan

280
0

Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj mbrëmjen e djeshme janë argëtuar së bashku.Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ditën e djeshme e bëri publike lidhjen e dashurisë me djalin 21-vjeçar.

Ajo ka pranuar kritika të shumta për shkak të moshës së tij po edhe për faktin se ai është me ngjyrë.

Pavarësisht kësaj dyshja kanë gjetur kohë për tu argëtuar me njëri-tjetrin mbrëmjen e djeshme dhe bazuar në disa postime qe i ka bërë Keith, shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Adriana duket e lumtur pavarësisht se u ‘bom bardua’ me komente negative.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here