Home Uncategorized Dhëndri e bën llom nusen në mes të rrugës ende pa e...

Dhëndri e bën llom nusen në mes të rrugës ende pa e çuar në shtëpi

193
0

Shokuese pamjet që vijnë nga Turqia e që kanë në fokus një çift të sapomartuar.

Dhëndri që zbret nusen e sapo marrë nga makina dhe e rreh në mes të rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në Hatay të Turqisë.

Pavarësisht ndërhyrjes të të afërmve, dhëndri nuk I ka kursyer shuplakat dhe grushtat ndaj nuses.

Ja pamjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here