Home Uncategorized Publikohet foto intime e “Sases” me të dashurin shumë vite më të...

Publikohet foto intime e “Sases” me të dashurin shumë vite më të ri

656
0

Adriana Matoshi dhe sukseset e saj duket se nuk e kanë ndërmend të ndalen, shkruan “Kosovarja”.

Ajo së fundmi ka fituar çmimin si aktorja më e mirë në festivalin ‘Mostra de Venecia’ në Spanjë.

Një gjë e tillë është bërë e ditur nga faqja kryesore e Qendra Kinematografisë së Kosovës, në rrjetin social Facebook.

Aktorja po jeton edhe një histori të bukur dashurie me një futbollist shumë vite më të ei me origjinë nga Afrika.

Lidhja e çifti po kalon përmes një debati të gjatë dhe shpesh me tone negative. I dashuri i saj Keith Groeneveld, sot ka publikuar një foto mjaftë intime të tij dhe Adrianes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here