Home Uncategorized Nëna e Adelina Tahiri i lë nën hije edhe 20 vjeçaret

Nëna e Adelina Tahiri i lë nën hije edhe 20 vjeçaret

147
0

Adelina Tahiri është një emër mjaft i njohur për publikun shqiptar.

Këngëtarja shkupjane ka qenë përherë e dashur nga fansat sidomos për faktin se ka qenë çdo herë vetvetja, shkruan “Kosovarja”.

Martesa me avokatin maqedonas e bëri në njërin prej personazheve më të përfolura tash e disa vite radhazi, por Adelina vazhdoi me krenari jetën e saj luksoze e familjare.

Nga kjo martesë e shumë përfolur dhe e kritikuar ajo ka një djalë për të cilin kujdeset mjaft shumë pavarësisht angazhimeve.

Po jo vetëm kaq. Të re e të bukur Adelina e ka edhe nënën e saj, e cila duket në pamje si një 20 vjeçare.

Për t’ia pas lakmi a…/Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here