Home Uncategorized Leonora Jakupi e dëshmon edhe njëherë se nuk ka ‘Divë’ tjetër pos...

Leonora Jakupi e dëshmon edhe njëherë se nuk ka ‘Divë’ tjetër pos saj

161
0

Karriera e Leonorës ka filluar në moshën 15 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin “Zëri i Drenicës”

Me kalimin e viteve ajo vecc e përsosi karrierën duke i shtuar këtij bagazhi suksese të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse ka 41 vjet por pamja e Leonorës jep krejt tjetër përshtypje, ajo duket përherë e re dhe e bukur, mbi të gjitha pa asnjë ndërhyrje.

Jo më kot edhe i ka mbetë emri Diva, pasi që femrat si ajo janë të pazëvendësueshme.

Ditë me parë këngëtarja solli një fotosesion të mahnitshëm duke marrë shumë komente e komplimente, e tani ajo e ka zbuluar se për ccka bëhet fjalë.

Këngëtarja jo vetëm që n aka mahnitur me ato poza, por shumë shpejt pritet të na mahnisë edhe me këngët e saj më të reja gjatë xhirimeve nga produksionet e ndryshme muzikore.

Ju sjellim një sekuencë të shkurtër të xhirimeve të fundit.

Ndaj, kënaqni sytë e veshtë me Diven shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here