Home Uncategorized Kështu bën hyzmet Blero duke i shërbyer me çaj rusi motrën e...

Kështu bën hyzmet Blero duke i shërbyer me çaj rusi motrën e gruan

224
0

Ani pse ka disa vite që është i dalluar për zërin e tij, më shumë peshë qon tek publiku jeta private se sa ajo profesionale.

Duke u martuar për herë të dytë me modelen Afrona Dika, një kohë ishte ndër emrat të për folur nga mediet roze,shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse kanë goxha vite diferencë në moshë, duket se dyshja po kalojnë mjaftë mirë, ani pse jetojnë larg njëri tjetrit, ata shumicën e kohës e kalojnë bashkë duke bërë udhëtime të shumta.

Blero, po tregohet mjaftë i vëmendshëm dhe i dhënë pas Afronës, saqë nganjëherë nga habit me postimet dedikuar asaj.

Së fundmi publikoj një imazh, i cili vërehet duke I bërë hyzmet motrës e gruas së tij në të cilën kanë pozuar të tre të buzëqeshur.

Gjest i bukur ky!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here