Home Uncategorized Këngëtari kosovar i jep fund beqarisë, kjo është nusja e tij

Këngëtari kosovar i jep fund beqarisë, kjo është nusja e tij

167
0

Këngëtari nga Prizreni Burim Hoxha dje i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë.

Dyshja edhe pse në kohë pandemie kanë arritur të sjellin disa imazhe siç e don zakoni e tradita, nusja me vello të bardhë e Burimi si dhëndër, shkruan “Kosovarja”.

Ai ka publikuar disa imazhe nga martesa e tyre duke pozuar të dytë të lumtur karshi njëri tjetrit duke shkruar : Andaj për të mos dashur te rrezikojmë shëndetin e miqve dhe familjareve tanë ne asnjë mënyrë vendosem qe gëzimin tone ta shpallim përmes fotove te martesës

Kaq e bukur qenka nusja, duke mahnitur me bukurinë e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here