Home Uncategorized Reperja kosovare sa bukur duket gjatë shtatzënisë së dytë

Reperja kosovare sa bukur duket gjatë shtatzënisë së dytë

97
0

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare.

Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj.

Gjira tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë dhe në prag të lindjes Gjira po duket mahnitëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here