Home Uncategorized Qendresa e Labit me buzë të fryra

Qendresa e Labit me buzë të fryra

153
0

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit buzët e saj duken paksa më të fryra.

Duket se as Qëndresa nuk i ka shpëtuar këtij ‘trendi’

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here