Home Uncategorized Kështu del e veshur për kafe reja e Remzie Osmanit

Kështu del e veshur për kafe reja e Remzie Osmanit

220
0

Gëzimja zë vend binshëm në listen e rejave më të popullarizuara të estrades, shkruan “Kosovarja”.

Që kur Gëzime Krasniqi u lidh me të birin e këngëtares Remzie Osmani, ajo gëzoj mjaftë vëmendje nga gazetarët dhe mediat rozë.

Gëzimja, tashmë ka një faqe mjaftë të ndjekur në Instagram, ku kohë pas kohe poston ngjarje nga jeta e saj e përditshme.

Stili i Gëzimes është elegant dhe me veshje me dozë të theksuar elegance del edhe për të pirë kafe, shkruan “Kosovarja”.

A po iu pëlqen se si po duket?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here