Home Uncategorized Ky është dhëndrri i Shkurte Fejzes

Ky është dhëndrri i Shkurte Fejzes

141
0

Këngëtarja Shkurte Fejza është bërë tre herë vjehërr.

Këngëgarja ka tri vajza dhe dy prej tyre janë të martuara. Gjithashtu, i biri i vetëm i këngëtares prej vitesh është i fejuar, shkruan “Kosovarja”.

Teksa Gresa e mbanë larg vëmendjes së publikut të shoqin, të njejtën gjë nuk e bënë motra e saj Besiana.

Besiana, që gjithashtu është këngëtare, ka dy vite që është martuar dhe shpesh shfaqet nën shoqërinë e të shoqit.

Çifti po kalojnë çaste të bukura nën shoqërinë e njëri tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here