Home Uncategorized Fifi tregon detaje të reja në lidhje me Xhuljon

Fifi tregon detaje të reja në lidhje me Xhuljon

113
0

Fifi ishte këtë pasdite protagonistja në “After Party-in” e Luana Vjollcës.

Këngëtarja zbuloi disa detaje të reja nga historia e dashurisë me Xhuljo Tabakun.

E pyetur nëse është beqare apo në një lidhje, ajo tha se marrëdhënia e tyre është e komplikuar. Më tej, Fifi zbuloi se ajo e do më shumë partnerin, nga sa e do ai atë.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja i hoqi të gjithë miqtë dhe të njohurit nga Instagrami, të gjithë-përpos partnerit. Në këtë mënyrë ajo zyrtarizoi publikisht lidhjen e saj.

Lexoni për karrierën muzikore të Fifit:

Karriera muzikore e ka nisur që në moshën 10 vjeçare ku ka qënë pjesmarrëse në korin e shkollës.

Dalja e parë publike ka qënë në moshën 15 vjeçare në show-n televiziv Albanians Got Talent.

Në poshën 16 vjeçare ka qënë pjese e Top Fest me këngën “Se engjull ishe ti”.

Ka qënë pjesmarrëse në Top fest 9 me këngën “Si qiell si diell”.

Bashkëpunimet e para muzikore kanë qënë me Çiljetën dhe Lil Kolin me këngën “Big Booty” e publikuar në vitin 2015-të gjithashtu“Kus kus” në bashkëpunim me Eri Dee e publikuar në vitin 2016-të ndërsa kënga e parë ka qënë “Frymom Mu”.

Pas gati afro 7 muajsh rikthehet në Janar të 2017-tës me këngën “Dashnia nuk osht falas”, pas tre muajsh publikonë këngën “Dope”.

Kënga “Limonat” është publikuar në Korrik të 2017-tës dhe më pas rikthehet sërish në të njëjtin muaj me bashkëpunimin më këngëtaren Aurela Gace “S’nuk”.

Ka qënë pjesmarrëse në Këngën Magjike 2017 më këngën “Zhurmë” ku u vlerësua edhe me çmimet “Best hit” dhe “vendi i tretë”.

Në shkurt të 2018-tës Fifi solli dy projekte brënda ditës „Nanush 1“ dhe “Nanush 2”.

Ndërkohë në gusht të 2018-tës u rikthye në bashkëpunim me Lamar më këngën “Habibi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here