Home Uncategorized Reja e Gilit e mbulon gojën, e zbulon barkun

Reja e Gilit e mbulon gojën, e zbulon barkun

111
0

Zeshkania bukuroshe Herolina ka arritur të jetë mjaftë e njohur nga publiku shqiptar edhe pse e re në moshë.

I mjaftojë lidhja me djalin e këngëtares së njohur Gilit, dhe tani thuajse çdo postim nga ajo kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Jemi në kohë pandemie, e si çdo qytetar edhe Herolina po mundohet ti respektoj rregullat duke vendosur maskë në fytyrë.

Me mbulimin e gojës, ajo pozoj e veshur në tuta ku ka zbuluar barkun e sheshtë.

Mjaftë provokuese, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here