Home Uncategorized Nuk do ta besoni se si duket Arta Nitaj në veshje të...

Nuk do ta besoni se si duket Arta Nitaj në veshje të gjëra

67
0

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë emri më i komentuar që nga fillimet e para kur ajo u bë fytyrë publike.

Arta është aktive në publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale aty ku pothuajse gjithmonë tregon format trupore dhe duket seki.

E së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë me një foto të postuar. Arta shfaqet e veshur dhe çuditërisht rrobat që ka zgjedhur janë të gjera dhe nuk duket provokuese, duke mbuluar pjeset e trupit.

Të tillë nuk është se e kemi parë.

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ndryshe prej herave tjera tek sa vë në pah trupin kësaj radhe ka vënë në fokus fytyrën.

Ajo ka sjellë një selfie duke na treguar se si duket në përditshmëri, shkruan “Kosovarja”.

E meqë fotoja është me filtera nuk mundemi të themi asgjë për bukurinë e saj natyrale.

Arta siç dihet nuk e ka aspak bukurinë natyrale jo veç në këtë foto, por ndërhyrjet estetike që ka bërë e dëshmojnë shumë mirë këtë gjë.

Artën padyshim që të gjithë duan ta shohin qoftë një herë të vetme pa grim e filtera, se veç atëherë mund të flasim për natyralitetin e saj sidoqoftë e bukur ose jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here