Home Uncategorized E keni menduar më të vjetër, por do të habiteni kur ta...

E keni menduar më të vjetër, por do të habiteni kur ta kuptoni sa vjeçare është Kallashi (FOTO)

138
0

Kallashi është këngëtare e njohur. Kallashi emrin e vertete e ka Donjeta Kosumi. Si vendlindje vjen nga Ferizaji, por ka kohe te gjate qe jeton ne Prizren. Ajo ia nisi karrieres se saj njehere si valltare pasi i pelqente vallzimi qe femije. Ajo njihet si valltarja me e mire ne Prizren.

Fotot artistike tregojnë format bombastike të ish-balerínës së klubeve të natës, e cila tashmë i është futur muzikës. Ka dalë në modë që tashëm VIP-at edhe ditën e lindjes së tyre të bëjnë foto artistike vetëm me veten e tyre dhe këtij trendi si ka shpëtuar as Kallashi, e cila ngre temperaturat këtë të dielë të vrenjtur.

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar në një intervistë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here