Home Uncategorized Çika e Gëzimes këput e ngjit kokë si nëna e saj

Çika e Gëzimes këput e ngjit kokë si nëna e saj

101
0

Gëzime Krasniqi nuk është emër i panjohur për publikun kosovar.

Me tu bërë pjesë e familjes Hamzaj, gjegjësisht reja e Remzie Osmanit menjëherë fitoi simpatinë dhe respektin e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është e martuar me djalin hastret të këngëtares së njohur, ku muaj më parë Remzies edhe i kanë dhënë epitetin gjyshe.

Gëzimja dhe Hami janë bërë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Ema, që duket kryekëput si e ëma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here