Home Uncategorized Si asnjëherë më parë/ Adelina Ismaili e bukur publikon momentet e nxehta...

Si asnjëherë më parë/ Adelina Ismaili e bukur publikon momentet e nxehta me burrin e saj: Duke e larë dhe p…. në

364
0

Këngëtarja Adelina Ismaili prej kohësh nuk është aktive në tregun muzikor, ku me sa duket është fokusuar shumë tek jeta private, duke qenë se tani është dhe bashkëshorte por dhe nënë e një djali 3 vjeçar.

Në daljet e saj, jemi mësuar ta shohim këngëtaren me një pamje ekstravagante dhe shpeshherë dhe provokuese.

Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto në Instagram, ku duket në moment in t ime me bashkëshortin. Fotografia si fillim, u publikua nga partneri isaj, Val Krasniqi, i cili shkruan “Faleminderit për këtë vikend të bukur. Gruaja më e mirë”.

Më pas këngëtarja e ka ri-shpërndarë foton. Çifti, teksa shkëmben puthje, duket se po kalon momente romantike së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here