Home Uncategorized Koha kur Diellza shkëlqente në veshje kombëtare

Koha kur Diellza shkëlqente në veshje kombëtare

149
0

Diellza Kolgeci është një nga femrat më të kompletuara të showbizit shqiptar, e cila përkundër viteve po arrin të mahnit gjithmonë me paraqitjet e saj.

Si shumica e personave, edhe Diellza ndonjëherë bëhet nostalgjike duke kujtuar kohën e kaluar, momente të cilat mbesin gjatë në kujtesë,shkruan “Kosovarja”.

E këto mund të rikujtohen përmes imazheve, të cilat shpesh herë fytyrat publike i ndajnë edhe me ndjekësit në rrjetin social.

Duke qenë femër e cila ka adhuruar veshjen e Rugovës , ajo ka kujtuar kohën kur ka qenë në Rugovë e cila ishte vetëm 18 vjeçe, e veshur me këtë vesh të veçantë dhe mjaftë të bukur.

Si atëherë edhe sot, është po e njëjta fytyrë dhe e njëjta bukuri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here