Home Uncategorized Rita Ora befason me pamjen natyrale

Rita Ora befason me pamjen natyrale

101
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora njihet për bukurinë natyrale, ndërsa ajo gjithashtu ka spikatur me veshjen dhe stilin e saj të veçantë.

Këtë herë këngëtarja është shfaqur pa grim apo veshje ekstravagante duke treguar se ka filluar një pastrim trupi me anë të lëngjeve të shëndetshme.

Ritën mund ta shohin thuajse gjithmonë të veshur në një mënyrë që tregon trupin e saj aq të stërvitur, ndërsa me këtë publikim ajo tregon se është hera e parë që provon të pastrimin me anë të lëngjeve.

Ajo vazhdoi duke pyetur ndjekësit e saj ” Kush prej jush ka provuar pastrimin me anë të lëngjeve të shëndetshme dhe si ja bëni?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here