Home Uncategorized Fotot/ E mbani këngëtaren Gjyste Vulaj? Do habiteni se sa është rritur...

Fotot/ E mbani këngëtaren Gjyste Vulaj? Do habiteni se sa është rritur vajza e saj dhe sa e bukur është

205
0

E mbani mend Gjyste Vulën këngëtaren kosovare e cila ka bl induar me këngët e saj që gjithkush mund ti dijë.

Bëmë mama të të ngjaj, vajza e Gjyste Vulaj çmend djemtë me foton provokuese – Lajmi.net

Ajo gjithmonë është shquar për format trupore perfekte dhe bukurinë e saj, që të cilën e ka ngjarë edhe e bija Rosana e cila po pus hton mediat me fizikun e saj.

Ajo është bërë e njohur me fotot që ka postuar në rrjetet sociale Instagram ku me të vërtetë ka bërë një wooww të madh.

Vajza e Vulajt i është bërë edhe një ofertë në televizon por nuk ka pranuar pasi sipas saj ëndrra është të vazhdojë miss-in.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here