Home Uncategorized Bie nga lartësia një fëmijë në Prizren

Bie nga lartësia një fëmijë në Prizren

178
0

Gjatë ditës së djeshme një fëmijë në Prizren ka rënë aksidentalisht nga një lartësi, me ç’rast ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njoftimi i Plotë i policisë:

LËNDIM AKSIDENTAL /Prizren 25.10.2020-16:30. Raportohet se fëmija mashkull kosovar aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

LËNDIM AKSIDENTAL /Prizren 25.10.2020-16:30. Raportohet se fëmija mashkull kosovar aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here