Home Uncategorized Ariana publikon video duke hedhur hapat e parë vajza e vogël

Ariana publikon video duke hedhur hapat e parë vajza e vogël

88
0

Ariana Fejzullahu është blogerja e famshme kosovare, e cila për shkak të cilit dhe veçantisë që ka arrin të jetë mjaftë e përfolur.

Ajo dhe Ermali janë një nga çiftet më simpatike, duke qenë të lumtur bashkë me fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Momente të shumta publikon në Instagram ku së fundmi ndau një video të vajzës së vogël Anës, duke hedhur hapat e parë.

Kjo gjë sigurisht ishte emocionuese për të, ku si gjithmonë edhe kësaj here bie në sy veshja e saj, duke sjellv kombinime të bukura dhe mjaftë unike
Ariana Fejzullahu është blogerja e famshme kosovare, e cila për shkak të cilit dhe veçantisë që ka arrin të jetë mjaftë e përfolur.

Ajo dhe Ermali janë një nga çiftet më simpatike, duke qenë të lumtur bashkë me fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here