Home Uncategorized Veprimi i Danit duke e përcjell vajzën nuse do t’iu bëjë me...

Veprimi i Danit duke e përcjell vajzën nuse do t’iu bëjë me lot

496
0

Ramadan Krasniqi-Dani, është njëri nga këngëtarët më të njohur të skenës sonë muzikore, që ka shumë këngë hite.

Siç është thënë shumë herë, zëri i Danit është i pa krahasueshëm dhe përherë vjen ëmbël e këndshëm, shkruan “Kosovarja”.

Gjithsesi, nuk është veç muzika ajo që e mbanë Danin në qendër të vëmendjes. Shpesh përflitet edhe jeta e tij jashtë skenës.

Së fundi Dani e ka martuar vajzën dhe shumë nga fotot e martesës së të bijës kanë dalë edhe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Më poshtë shihni një foto ku duket këngëtari duke ia puth të bijës së bërë nuse dorën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here