Home Uncategorized U nisën për të luajtur futboll, rrugës i’u kallet autobusi skuadrës kosovare

U nisën për të luajtur futboll, rrugës i’u kallet autobusi skuadrës kosovare

113
0

Klubi Futbollistik “Behari” ka pësuar humbje minimale ndaj KF Vjosa me rezultat 1-0.

Kjo ndeshje është luajtur në kuadër të xhiros së 7-të në Ligën e Dytë të Kosovës.

Gjatë udhëtimin drejt Shtimes, autobusi i skuadrës së Beharit u përfshi nga flakët, afër fshatit Magure.

Sipas pamjeve, intervenimi ka qenë shumë i shpejtë dhe pa asnjë pasojë.

Më poshtë mund ta shikoni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here