Home Uncategorized Rozafa Kryeziu vë dorën mbrapa dhe iu lëshon këtë shikim

Rozafa Kryeziu vë dorën mbrapa dhe iu lëshon këtë shikim

139
0

Bukuroshja e familjes Kryeziu, nuk po i ndahet fotografimit, rrjeteve sociale e postimeve që lëshon kohë pas kohe, shkruan “Kosovarja”.

Rozafa Kryeziu ka ndryshuar shumë në pamjen e jashtme, e për këtë po kontribujnë mjaftë edhe filterat e rrjeteve sociale.

Dhe, Rozafa nuk ia përton që të bëjë foto të mbushura me filter, që shpesh e nxjerrin pak jashtë vetes.

Dorën prapa qafe dhe me këtë shikim “të egër”, kështu ka vendosur të shfaqet sot bukuroshja e Shkumbinit e Mimozes, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here