Home Uncategorized Njihuni me familjen e Orhanit te ‘Kafeneja Jonë’ (FOTO)

Njihuni me familjen e Orhanit te ‘Kafeneja Jonë’ (FOTO)

196
0

Ai ka bërë për vete një publik shqiptar me një numër të madh të roleve teatrale dhe atyre filmike, e posaqërisht njihet më së miri për rolin e tij në serialin e famshëm ‘Kafeneja jonë’.

Përveç karrierës profesionale, aktori gjilanas ka një familje të mrekullueshme që nuk heziton të shfaqë në rrjetet sociale, me publikimin e imazheve të llojllojshme.

Ai është i martuar me Prizrenasen Zanën me të cilën ka dy fëmijë, Malin dhe Lisin. Ndiqni imazhet e mëposhtme të familjes Spahiu:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here