Home Uncategorized Genta Ismaili i hidhërohet të dashurit turk

Genta Ismaili i hidhërohet të dashurit turk

118
0

Të gjithë po thonë se Genta dhe Usta janë shumë mirë, po kalojnë për mrekulli dhe madje po mendojnë që lidhjen e tyre ta qojnë për më tej, shkruan “Kosovarja”.

Genta, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por që vitet e fundit është ndjeshëm më pak aktive.

Këngëtarja po merret shumë me jetën private dhe të dashurin e saj turk, të cilit nuk i ndahet në asnjë moment.

Ndonëse po shfaqen përherë të lumtur përkrah njëri tjetrit, në këtë foto Genta duket si e hidhëruar me të dashuri, shkruan “Kosovarja”.

A thua, pse kështu?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here