Home Uncategorized Elvana Gjata publikon këtë foto me prindërit e saj

Elvana Gjata publikon këtë foto me prindërit e saj

93
0

Elvana Gjatën nuk e shohim shumë aktive në rrjetet sociale, mirëpo kur publikon ajo e sigurt që ka diçka të rëndësishme për të ndarë me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto me prindërit e saj.

“Të shtrenjtët e mij, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta. Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta. Zoti është i mrekullueshëm”– ka shkruar ajo krah fotos me babin dhe mamin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here