Home Uncategorized Afërdita Dreshaj përballet me këtë problem në shtatëzani

Afërdita Dreshaj përballet me këtë problem në shtatëzani

101
0

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare, ka bërë me dije se gjithmonë ndihet e uritur, simptomë kjo e zakonshme e shtatëzanisë.

“Gjithmonë e uritur”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here