Home Uncategorized Vajza e Shkurtes sjellë imazhe mbi divan

Vajza e Shkurtes sjellë imazhe mbi divan

118
0

Besiana Behluli është vajza e dytë e Shkurte Fejzës.

Ngjashëm si e ëma dhe motra edhe ajo ka provuar të futet në tregun muzikor, duke sjellë kohë pas kohë nga një këngë të rrallë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është e martuar por që foto me burrë nuk është që pozon shpesh.

Madje çdo herë është cilësuar për një stil të thjeshtë pa bërë gjë për të rënë në sy.

Por së fundmi se çka ka ndryshuar tek ajo nuk e dimë, vetëm se Besiana po sjellë krejt foto ndryshe nga ato të tanimshmet.

Shikojeni e vlerësojeni!.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here