Home Uncategorized Martohet vajza e Remzie Osmanit

Martohet vajza e Remzie Osmanit

396
0

Remzie Osmani gjithmonë ka qenë dhe mbetet emër i dashur për publikun shqiptar.

Ajo bashkë me familjen e saj janë mjaftë aktiv në rrjete sociale, duke qenë mjaftë të njohur për audiencën shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë vajza Riola për ditëlindje mori propozim për fejesë, duke publikuar imazhe të shumta nga ambienti në të cilin e kanë organizuar në mënyrë perfekte për këtë datë të veçantë.

E sot me rastin e ditëlindjes së të fejuarit ata vendosen të bëjnë kurorëzimin e dashurisë së tyre.

Kaq bukur dhe të ëmbël po duken të dy, duke shkëlqyer nga lumturia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here