Home Uncategorized Kjo zonjë e rëndë qenka vjehrra e Korabit Jetishit

Kjo zonjë e rëndë qenka vjehrra e Korabit Jetishit

76
0

Këngëtari i mirënjohur i muzikës Korab Jetishi dallohet për zërin e veçantë që e ka.

Duke e trashëguar këtë dhunti nga babai i tij Shkëlzen Jetishi, ata kanë arritur të cilësohen si ndër këngëtaret me të kërkuar për ahengje familjare, shkruan “Kosovarja”.

E njohur për publikun është edhe bashkëshortja e tij Gena me të cilën publikon foto të shumta me të dhe dy vajzat e tij.

Kësaj radhe ishte Gena ajo e cila publikoj një foto të nënës së saj duke na prezantuar me vjehrrën e këngëtarit të njohur.

E re dhe zonjë e rendë qenka ajo, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here