Home Uncategorized Kaq bukur duket Marina në veshje sportive

Kaq bukur duket Marina në veshje sportive

72
0

Moderatorja Marina Vjollca është ndër figurat më të komentuara të ekranit shqiptar.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale, në të cilat nuk janë të rralla fotografitë e reja, të cilat i ndan me mbi 1 milion ndjekësit e saj.

Në postimin e fundit, Marina la pa fjalë të gjithë teksa shfaqet e veshur me veshje sportive, teksa kishte vendosur makijazh me nuanca të errëta.

Në të dy fotografitë, ku u shfaq me flokë të lëshuara dhe e veshur në bluzë sportive, bukuroshja pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se Marina së fundi njoftoi se është bërë ambasadore e brendit “Elisabetta Franchi” për Shqipëri e Kosovë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here