Home Uncategorized Fifi zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë

Fifi zyrtarizon lidhjen e saj të dashurisë

49
0

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për djalin që i ka vjedhur zemrën.

Pak kohë më parë këngëtares ju zbulua padashje identiteti i të dashurit të saj pasi i kishte bërë “tag” në një InstaStory ku i shprehte se do të bëntë çdo gjë për të.

Postimet e shpeshta dhe deklaratat se dikush i ka thyer zemrën duket se kanë marrë fund për këngëtaren dhe çdo gjë është në rregull me Xhuljo Tabakun.

Nëse i hidhni një sy profilit të Fifit në Instagram ajo ndjek vetëm një person dhe ai është Xhuljo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here