Home Uncategorized Fansat u dëshpëruan me këtë foto të Loredanës

Fansat u dëshpëruan me këtë foto të Loredanës

88
0

Loredana Zefi është reperja më e famshme në Kosovë dhe jo vetëm.

Duke sjellë hite të mëdha ajo ka arritur të jetë gjithmonë e përfolur nga mediet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë është krahasuar pamja e saj para dhe pas operacioneve në të cilën vërehen qartë dallimet e mëdha që i ka pësuar në fytyrë, por që megjithatë është komentuar për të mirë.

Në rrjetet sociale së fundmi po qarkullon një foto me të cilën duket se i ka dëshpëruar ndjekësit e saj.

Sigurisht, Lori këtë imazh do të donte ta zhdukte nga rrjetet sociale, por ja që është e pamundur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here