Home Uncategorized Kjo zonjë e bukur është gruaja e Naim Krasniqit (FOTO)

Kjo zonjë e bukur është gruaja e Naim Krasniqit (FOTO)

313
0

Nëse ka një emër në skenën muzikore e artistike që nuk dëshiron të ek spozohet, të dalë gjjthë kohës në televizion e të flasë për vetën a punen e tij, atëherë ky njeri është Naim Krasniqi.

Këngëtari e kompozitori prej shumë vitesh nuk shfaqet në intervista dhe rri dukshëm larg çdo veprimi që do ta aktualizonte

Gjithsesi, në fundvit, ai shndërrohet në hit të vërtet përmes programeve të tij në “RTV 21”, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse Krasniqi nuk është parë prej vitesh nën shoqërinë e bashkëshortes, ajo mbetet ende një grua shumë e pashme dhe tamam zonjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here