Home Uncategorized Grushtohet “Pajtesa” e “Çka ka shpija”

Grushtohet “Pajtesa” e “Çka ka shpija”

307
0

“Pajtesa” është një figurë e cila gjithmonë zgjon kureshtje të madhe, si nga jeta profesionale, por edhe ajo private.

Duke qenë një aktore e përkryer, ajo tregohet e afërt edhe me ndjekësit në rrjetet sociale, duke ndarë momente të shumta nga xhirimet e serialit, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj radhe ajo habiti me një publikim duke pozuar e grushtuar, me syrin e ënjtur.

“CKSH” dhe emoji me boks ishte mbishkrimi i imazhit, duke treguar se edhe kjo si shumë hera tjera është vetëm pjesë e aktrimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here