Home Uncategorized Ae keni ditur se Biznismeni nga Drenica Hetem Ramadani ia “mori” bashkëshorten...

Ae keni ditur se Biznismeni nga Drenica Hetem Ramadani ia “mori” bashkëshorten këtij këngëtari

382
0

Hetem Ramadani njihet shumë në popull si një meditues dhe mjek popullor. Ai është edhe një biznismen nga Drenica, që jeton dhe vepron në Slloveni.
Kush nuk e njihte më parë atë si meditues e mjek, sigurisht e njihnin për martesën e tij me këngëtaren e njohur Inva Mula mé póshté ndíqní fótón nga qifti.

Kjo e fundit, më parë ishte e martuar me Pirro Ҫako, mirëpo u divorcua nga ai, për tu martuar më pas me Ramadanin.

Ata të dy bashkë kanë një vajzë të quajtur Nina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here