Home Uncategorized Vëlla e motër- Edona e Miloti sjellin një imazh të bukur bashkë

Vëlla e motër- Edona e Miloti sjellin një imazh të bukur bashkë

92
0

Dikur kishin shumë projekte së bashku. Ende mbahet mend kënga e tyre ‘Për ty po flasë’.

Flasim për Edonën dhe vëllain e saj Milotin i cili me kalimin e viteve u distancua nga këndimi por jo edhe nga muzika, shkruan “Kosovarja”.

Publiku çdo herë është në pritje të ndonjë projekti të tyre, pasi që çdo herë kanë ditë si të godasin në shenjë.

E sot duke lënë pakëz anash muzikën, Edona dhe Miloti kanë dalë për të kaluar çaste së bashku.

Ata kanë sjellë një imazh nga përditshmëria e që po duken në top formë.

Rikujtojmë se kënga e tyre e fundit është ‘Nuk harrohet’..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here